Tanıtım

Firmamız 2016 yılının 3. çeyreğinde, uzun yıllar sektörde deneyim ve tecrübe kazanmış, network cctv, ses, sunucu sanallaştırma ve network çözümlerini birleştiren ekip tarafından kurulmuş teknoloji bilişim şirketidir.
Danışman ekibimizin ulusal-uluslararası iş tecrübesine sahip olmasıyla Danışmanlık, Araştırma, Geliştirme ve Mühendislik olarak hizmet vermekteyiz.
Kurulduğu günden bu yana sektörde birçok önemli kablolama, ses, network ve sistem projesine imza atmış ve yaptığı her projeyi başarıyla tamamlamıştır. Çalıştığı üreticilere ait gerekli eğitim ve sertifikayı tamamlayan Noatech bilişimin, yetkili mühendisleri müşterilerine uçtan uca ses ve network çözümleri üreten ve onların memnuniyetine önem veren bir firmadır.


Noatech Teknoloji, Doğruları ilke edinmiş ve profesyonel çalışma prensipleriyle ekip ve Uzman çözümleri ile It alanında deneyimli hizmetler sunar. Network, sunucu, santral, cctv ve kablosuz ağ alanlarında bir çok işe imza atmış noatech başarı ile tamamlayacağı yeni projelere devam etmektedir.

Noatech olarak profesyonelliği ilke edinerek, zayıf akım data, network projelerinizi tamamlayıp teslim ediyoruz

ip cctv kurulum

aktif cihaz konfigurasyon kurulum

Wireless, AP konfigurasyon kurulumu yaparak internet hizmetinizi profesyonel şekilde sağlıyoruz

Avm, Hotel, Belediye, Yaşam Alanı ve Sosyal alanlarda yaptığımız network projeleri ve İp cctv, ip kamera projeleri

site, üniversite, fabrika, sanayi bölgeleri, oteller, fuar/kongre alanları gibi kampüs şeklindeki