İP CCTV sistemlerin de projelendirme, ürün seçimi kurulumunda profesyonel destek

İP CCTV konusunda uzman yetkinlik ile sahaya uygun ip kamera CCTV çözümünü en etkili biçimde tasarlıyoruz.
CCTV sistemlerini akıllı çözümler sağlamak üzere tüm güvenlik sistemlerine entegre edilebilir hale getirip video analiz sistemleri(VMD), video motion detection gibi çözümler ile birlikte, dijital kayıt ve ağ video aktarım teknolojileriyle çevre yönetim ve kontrolü de sağlıyoruz

Değerli iş ortaklarımız ile birlikte ev, ofis gibi en küçük kapasiteden, kamu ve özel sektör kurumlarının en yüksek kapasitedeki anahtar teslimi projelerine kadar tüm ihtiyaçlara cevap verecek yapıda; çeşitli teknoloji, özellik ve kapasitelerde güvenlik sistemlerle hizmet sunmaktayızIP kameralar görüntüleri hiçbir donanıma ihtiyaç duymadan elde ettiği görüntüleri Ağınızdan belirtilen noktaya dijital olarak ulaştırır. IP kamera sistemleri görüntüyü aktarırken kamera lensteki görüntüyü dijitale çevirerek işlemcisine ve oradan da kullandığı işletim sisteminin yardımıyla uzak yerlerdeki erişim noktalarına Internet Protokolünü kullarak iki formatta MJPG veya MPEG-4 formatında görüntüyü veya görüntü ve sesi anlık olarak transfer edebilmektedir. Bu transfer için kamerayı mevcut ağa bağlamak yeterli olacaktır. 

IP kamera sistemleri ile ilgili bir diğer özellik ise sesleri istenilen her yerden duyabilmesi amacıyla bir mikrofona da sahip olmalarıdır.Kablosuz networke mevcut wireless ağınız ile bağlanabilirsiniz. Kablolu IP kameralar ise CAT5 veya CAT6 kablolarının ucuna bağlanan RJ45 ucuyla networke bağlanabilir. Kablosuz özelliği olmayan bir kamerayı ise wireless router sayesinde kablosuza çevirebilir wireless ağınız ile görüntüyü aktarabilirsiniz.